Munck Studios Trondheim
Vi lager radio, podcast og TV

Kontakt

Er du interessert i å høre mer om hva vi kan gjøre for deg? Kontakt oss i dag - eller kom på en kopp kaffe!

 
 
 
 

Munck Studios Norge
Olav Tryggvasons Gate 5
7011 Trondheim
+47 73 02 11 10
trondheim@munckstudios.no

 

Randi Lillealtern, daglig leder
randi.lillealtern@munckstudios.no

Kristin Nordvoll Mork liten.jpg

Kristin Nordvoll Mork, reporter
kristin.nordvoll.mork@munckstudios.no

Lars Erik Ringen.jpg

Lars Erik Ringen, reporter
lars.erik.ringen@munckstudios.no


Våre andre kontor

Linda Karlsson
Redaktionssjef Göteborg
linda.karlsson@munck.se
+46 (0)31 303 47 90

Karen Albertsen
Redaktionssjef København
karen.albertsen@munckstudios.dk
+45 33 60 80 10

Susan Myrdal
Redaktionssjef Stockholm
susan.myrdal@munck.se
+46 (0)8 669 00 40

Joakim Francke
Creative Sales
joakim.francke@munck.se
+46 (0)8 669 00 40

Erik webb 4.jpg

Erik Klarén, CMO & Co-Founder
erik.klaren@munck.se
+46 (0)703-444 000

Jakob Munck.jpg

Jakob Munck, CEO & Founder
jakob@munck.se
+46 (0)70-585 06 74